Navigation

User login

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

What is the Average Cost of Jelly? Average Jelly Price

Jelly is often found in homes, and is especially used on toast for breakfast. Jelly is also used in baking, such as in cookies, pies, squares and cakes. Jelly has many other uses as well, and even occasionally is used to complement savory dishes. Jelly comes in many different flavors, such as strawberry, lemon, mint, blueberry and more. The average cost of jelly is roughly $5, but this price depends on the brand and whether or not it was locally made.

by Margaret Walker on Tue, 12/14/2010 - 13:27

Recent Posts

Poll

Are you excited for Avatar 2?
I already dyed my skin blue in anticipation!
44%
I think I'll wait for the reviews
32%
I prefer movies about puppies and kittens!
24%
Total votes: 5971

Random image

Android Command Menu