Navigation

User login

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

What is the Average Cost of Jello? Average Jello Price

Jello is a popular treat for young and old alike. It comes in many flavors and now is even offered as a chilled pudding snack. Jello is also often used in baking for pies and gelatins etc. Jello is a very inexpensive treat as well. The average sized boxes of Jello is under $2. The puddings are a bit more expensive at around $4 for four. Other Jello products meant for baking are usually under $6.

by Margaret Walker on Tue, 12/14/2010 - 13:26

Recent Posts

Poll

Are you excited for Avatar 2?
I already dyed my skin blue in anticipation!
44%
I think I'll wait for the reviews
32%
I prefer movies about puppies and kittens!
24%
Total votes: 5970

Random image

Who hasn't dreamed of a pet crocodile?